سفارش تبلیغ
صبا ویژن

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

 

تجهیزات آشپزخانه صنعتی

علاوه بر این ، نگهداری و حفاظت از تجهیزات آشپزخانه صنعتی نقش بسیار مهمی در بالا بردن کیفیت تولیدی محصولات رستوران ، کافی شاپ و فست فود شما دارد . برای افزایش عملکرد تجهیزات آشپزخانه صنعتی خود نظافت و نحوه ی نگهداری از آن ها را به صورت جدی دنبال کنید. در یک رستوران ، کافی شاپ و فست فود ، توجه به استاندارد های نگهداری از تجهیزات صنعتی آن ، بسیار حائز اهمیت است . در غیر این صورت روی کیفیت محصولات تولیدی شما تاثیر می گذارد و در نهایت مشکلات دیگری نیز در پی خواهد داشت.

حفاظت از تجهیزات آشپزخانه صنعتییک مسئله جدی می باشد ، زیرا :

اگر شما قادر نیستید که از تجهیزات آشپزخانه صنعتیخود که قلب رستوران ، کافی شاپ و فست فود شماست محافظت نمایید بهتر است یا فکر راه اندازی یک آشپزخانه صنعتی را از سرتان بیرون بیندازید یا در صورت راه اندازی ، آن را تعطیل کنید .استفاده بی دقت و عدم پاکیزه نگه داشتن تجهیزات آشپزخانه صنعتی، به سرعت چشمگیر باعث کاهش تعداد مشتریان شما شده ، و علاوه بر آن تهیه و آماده سازی غذا با این تجهیزات ، خطر جدی روی بهداشت و سلامت دارد. اگر با سهل انگاری ، رستوران ، کافی شاپ و فست فود شما با شکست شدید مواجه شد ، هیچ توجیهی برای عدم حفاظت و تمیز نگه داشتن تجهیزات قابل قبول نخواهد بود .

لطفا زمان نداشتن ،سخت بودن و اطلاع نداشتن را بهانه ای برای توجیه نگهداری نکردن از تجهیزات آشپزخانه صنعتیخود قرار ندهید.در واقع بسیاری از مدیران و صاحبان کافه تریاها ، رستوران ها و فست فودها از تمیز نبودن تجهیزات آشپزخانه صنعتیو تمیز نگه نداشتن آن ها وظیفه شماست، به این معنا که شما باید برای انجام و تحقق این مهم، برنامه ریزی ها ، سازماندهی ها و هماهنگی ها را به وجود آورید، فقط کمی پشتکار می خواهد. زمانی که شما برای حفاظت و نگهداری از تجهیزات آشپزخانه صنعتیخود تمام تلاشتان را انجام دهید. آن تجهیزات هم در سرویس دهی و تولید محصولات با کیفیت تا مدت ها در خدمت رستوران صنعتی شما خواهد بود.

دیگ پخت برنج صنعتی جهت پخت انواع برنج از طریق بخار پز با بیشترین صرفه جویی در مصرف انرژی ، روغن ، پرت برنج می باشد و طبق سفارش مشتری در مدلهای استوانه ای ، مکعب و همچنین دیگ مکعب با لگن بنماری آبکش نیز تولید می گردد .
مزایای استفاده از دیگ پخت برنج صنعتی میتوان اشاره داشت :
عدم استفاده از یک قطره روغن داخل برنج
جلوگیری از یک دانه پرت برنج در فرایند پخت به دلیل عدم تشکیل ته دیگ و ضایعات دور ریز برنج
عدم انتشار حرارت در محیط پیرامون آشپز به دلیل عایق بندی کامل دستگاه پخت
کاربری آسان با دستگاه و عدم نیاز به آشپز ماهر
فرایند کوتاه زمانی که در 90 دقیقه پخت برای 200 نفر صورت می پذیرد و در هر وعده دو تا سه بار پخت میتوان صورت داد .

نحوه انتخاب دیگ پخت برنج صنعتی:
برای انتخاب دیگ پخت برنج صنعتی اولین نکته تعداد نفرات مدنظر می باشد که قرار است غذا بدهید.
جهت پخت برنج برای 50-80 نفر یک دیگ چلوپز صنعتی 50 لیتری کافی است.
جهت پخت برنج برای 120-150 نفر باید دیگ برنج 150 لیتری استفاده شود.
جهت پخت برنج برای 200 تا 230 نفر باید دیگ پلوپز 250 لیتری استفاده شود.
جهت پخت پلو برای 300 تا 330 نفر دیگ پخت برنج صنعتی350 لیتری مناسب است.
و برای ظرفیت های بالای 350 نفر از دیگ پخت برنج صنعتی400 لیتری باید استفاده شود.
علاوه بر ظرفیت دیگ صنعتی از دیگر عوامل انتخاب باید به جنس و ضخامت ورقه های استیل به کار رفته در دیگ و همچنین نحوه عایق بندی آن دقت شود.
دیگ های صنعتی علاوه بر اینکه برای ظرفیت های مختلفی دیگ چلوپز یا دیگ پخت برنج صنعتی تولید کرده از ضخیم ترین ورقهای استیل 304 و 316 نگیر در ساخت دیگ استفاده کرده است تا در برابر گرما مقاوم باشد.
از عوامل مهم در انتخاب دیگ صنعتی باید به محیط کار و سایز دیگ صنعتی اشاره کرد و با توجه به محدودیت ها در محیط کاری بعضی از آشپزخانه های باید به ابعاد دیگ پخت برنج صنعتی نیز توجه شود.
بعد از این عوامل تاثیر گذار در انتخاب دیگ پلوپز صنعتی به خدمات پس از فروش آن نیز باید توجه کرد و همچنین سابقه شرکت تولید کننده دیگ های صنعتی نیز در انتخاب بسیار باید مورد توجه باشد.
مفتخر است بعد از یک دهه تجربه در ساخت انواع دیگ های صنعتی و کسب دانش در این زمینه بهترین و مقاوم ترین دیگ های صنعتی را به شما عزیزان ارائه می دهد.

https://parsianhotandcold.com/